Zajęcia hodowlane w kąciku przyrody - Gr. V

17.03.2017

 
 
 
Piecio i sześciolatki z zapałem przystąpiły do założenia hodowli roślin w kąciku przyrody. Jak prawdziwi ogrodnicy sadzili fasolę, cebule, wysiali rzeżuchę i owies. Następnie posiali do doniczek nasturcje, bratki i aksamitki. Posadzone nasiona w pojemnikach i kwiaty umieścili na parapecie okna, tworząc wiosenny kącik przyrody. Każdego dnia pamiętają o podlewaniu roślin i z wielkim zaangażowaniem obserwują ich wzrost. Cieszą się każdą dostrzeżona zmianą. Nie mogą się doczekać, kiedy rzeżucha i szczypiorek już urosną na tyle, aby zjeść je na śniadanie.
2017_03_17_przyroda_12 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.