Zajęcie w Bibliotece Miejskiej ,,W Królestwie figur, kształtów i kolorów” - Gr. III

03.03.2017

 
 
 
Pani Małgorzata przybliżyła cztero i pięciolatkom literaturę popularno-naukową dla najmłodszych. Dzieci wysłuchały bajkę ,,Duży zielony kwadrat i mała nieśmiała żabka”. Rozwijały pamięć przypominając sobie, co wśród przedmiotów i zabawek jest okrągłe, trójkątne, prostokątne, kwadratowe. Odpowiedzi było bez liku. Oglądały ciekawe książeczki matematyczne. Wymieniały i wskazywały propozycje zabaw i zajęć techniką origami. Wzięły udział w zabawie plastycznej ,,Tworzymy figury geometryczne”. Pani bibliotekarka podarowała każdemu ołówek, mapkę Bydgoszczy i poczęstowała cukierkami.
2017_03_03_biblioteka_21 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.