Klub Czytających Rodziców - Gr. IV

22.02.2017

 
 
 
Pięcio i sześciolatki odwiedzili: pan Adrian Boruta - tata Weroniki oraz panie: Agnieszka Łaszkiewicz - mama Nadii i Monika Kopalska - mama Alicji i Kacpra. 
2017_02_22_klub.gif

Pan Adrian przeczytał baśń skandynawską „Dlaczego woda morska jest słona?” z książki „Bajarka opowiada”. Dzieci poznały historię magicznego młynka do soli, za sprawą którego wody mórz i oceanów są słone. Pani Agnieszka przyniosła zbór opowiadań „To ja! Historie, które dodają dzieciom pewności siebie”. Przeczytała opowiadania: „Franio i Luisia”, „U dentysty”, „Jedz owoce i warzywa”. Historie bohaterów pokazały, że kiedy pokłócimy się z przyjaciółką należy wyjaśnić sobie nieporozumienie i przeprosić. Dentysty nie należy się bać, a owoce i warzywa są niezbędne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Pani Monika zabrała dzieci w podróż „W 80 dni dookoła świata”. Okazało się, że mimo różnych przeciwności losu można dotrzymać obietnicy i osiągnąć zamierzony cel. 
 
Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.