Koncert zimowo-karnawałowy

23.01.2017

 
 
 
W czasie pierwszego w Nowym Roku spotkania pani Ada wraz z zaproszonymi gośćmi zaprezentowała repertuar zimowo-karnawałowy. Pani Grażyna ubrana w balową suknię pięknym głosem zaśpiewała piosenkę „Przetańczyć całą noc”. Następnie pan Jurek prezentował klarnet i saksofon. Pani Ada wyjaśniła, że oba instrumenty należą do rodziny instrumentów dętych drewnianych. Pan Jurek zagrał poleczkę, walczyka, utwory: „Polka Dziadek” i argentyńskie tango „Adios Muchachos”. Dzieci bardzo chętnie wyklaskiwały rytmy oraz wykonywały za panią Grażynką rytmiczne gesty oraz ruchy. Śpiewały piosenkę „Nazywają mnie Poleczka”, wzięły udział w grze na instrumentach, zabawie ruchowo-muzycznej do piosenki „Bałwankowa rodzina” oraz w karnawałowych maskach zatańczyły tango. 
2017_01_23_koncert_18 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.