Koncert„A widzicie wy zmarzlaka?”

05.12.2016

 
 
 
Koncert prowadzony przez panią Adę uświetnili goście: pan Łukasz - grający na trąbce i wokalista pan Adam. Dzieci wysłuchały piosenek o tematyce zimowej ze słowami M. Konopnickiej: „Zmarzlak”, „Zła zima”, „Choinka w lesie” oraz melodii przybliżających nastrojowo obecną porę roku. Pan Łukasz w wesoły sposób, obrazowo opowiedział w jaki sposób potrafi zagrać na trąbce wesoło - smutno, brzydko - ładnie, szybko - wolno. Przedszkolaki inspirowane muzyką kołysały się w rytm zimowego walca, naśladowały lepienie i rzucanie kul śniegowych. Kuba akompaniował na trójkącie do pastorałki „Kaczka pstra” , a dzwonki dziecięcej orkiestry rozbrzmiewały do świątecznej melodii „Jingle bells”. Przedszkolaki wprowadzone w radosny nastrój zaśpiewały gościom piosenkę o Mikołaju.
2016_12_05_koncert_19 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.