Spotkania w Klubie Czytających Rodziców – Gr. I

02.12.2016

 
 
 
2016_12_02_klub.gif

W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” czterolatki odwiedziły panie: Anna Weiher – Zielińska - mama Kacpra, Alina Cichocka – mama Leny i Agnieszka Kapłońska z córeczką Michalinką – mama Adama.


Pani Ania przeczytała książki: „Czy znasz zwierzęta leśne?” i „Moi przyjaciele misie”. Dzieci poznały zachowania, zwyczaje, sposoby żywienia i przygotowanie do zimy leśnych zwierząt. Mama Lenki przeczytała książeczki: „Marysia ma ospę” i „Marysia w szpitalu” N. Berkane. Pierwsza z książek ukazała Marysię, która dzielnie znosiła chorobę. Druga przypomniała o konieczności sprzątania sali, gdyż bałagan może być przyczyną wypadków np. złamana ręka jak u Marysi. Przedszkolaki wskazały ilustracje zdrowego stylu życia i otrzymały od gościa kolorowanki.

 

Pani Agnieszka w bajce „Wesoła chatyńka” przedstawiła pozytywne zachowania zwierząt, którym towarzyszyła współpraca i dobroć. Ich przyjaźń była tak silna, że mimo utraty domu, nadal pozostały razem.

 

Dziękujemy rodzicom za dostarczanie dzieciom pozytywnych wzorców zachowań.

 
Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.