Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia z seniorami - Gr.IV

25.11.2016

 
 
 
2016_11_25_seniorzy_13 — kopia.jpg
Dzieci pięcio i sześcioletnie świętowały w towarzystwie przyjaciół z Domu Dziennego Pobytu „Senior” przy ul. Jodłowej. Oczywiście przybyła również p. kierownik DDP Honorata Wilk, p. terapeutka Anna Kordowska i pani choreograf Wanda Maćkowska. Dorośli wraz z dziećmi uczestniczyli w wielu zabawach. Oczywistym stało się , że pluszowy miś jest zabawką, która łączy pokolenia. Seniorka p. Jadzia odczytała dzieciom wiersz o misiu własnego autorstwa. Seniorka p. Danusia, nie uczestniczyła w spotkaniu, ale przekazała narysowanego własnoręcznie niedźwiadka. Aby dzieci rozwijały się sportowo seniorka Eugenia uszyła woreczki gimnastyczne wraz z pięknie ozdobioną torbę. Dziękujemy wszystkim seniorom za bijące z serc uczucia dla przedszkolaków. Czekamy na następne spotkanie.

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.