Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece Miejskiej - Gr. II

25.11.2016

 
 
 
Misie wybrały się z przedszkolakami do biblioteki gdzie przywitała wszystkich pani Małgosia z Kubusiem Puchatkiem. Pani bibliotekarka opowiedziała o książkach, których bohaterami są misie np. Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, a także pokazała książki, z których można dowiedzieć się o życiu i zwyczajach prawdziwych niedźwiedzi. Dzieci mówiły o swoich misiach, odpowiadały na pytania. Wesoło tańczyły przy misiowych piosenkach. Wysłuchały piosenki ilustrowanej obrazami w komputerze. Za piękny udział w zabawach otrzymały dyplom i książeczki o Bydgoszczy 
2016_11_25_biblioteka_26 — kopia.jpg
Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.