Dzień Misia z uczniami kl. II bSzkoły Podstawowej nr 15 i uczniami VII LO – Gr. I

25.11.2016

 
 
 
2016_11_25_sp_lo_21 — kopia.jpg

Czterolatki z misiami powędrowały do szkoły, aby spędzić ten wyjątkowy dzień z uczniami.

  


W szkolnej bibliotece wysłuchały historię powstania pluszowego misia. Rysowały swoje misie, tańczyły do piosenki „Jadą misie” i naśladowały niedźwiadki. Wysłuchały wiersza Cz. Janczarskiego pt. „Naprawiamy misia”. Określały emocje oraz wartości przyjaźni i miłości . Oglądały książki z misiowymi bohaterami oraz prezentację multimedialną. Od pani bibliotekarki, Iwony Kosiak otrzymały książki, aby w swojej sali urządzić kącik bookcrossing.

 

Do obchodu Dnia Misia włączyli się uczniowie klasy III a z VII LO. Wraz z opiekunem samorządu uczniowskiego panią Anetą Plewą obdarowali czterolatki pluszowymi maskotkami, które będą pomagały w realizowaniu dziecięcych marzeń i w przezwyciężaniu słabości. 

 
Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.