Zajęcia w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej „Miś bohaterem naszych bajek”-Gr. IV i V

23.11.2016

 
 
 
2016_11_23_biblioteka_01 — kopia.jpg
Za dwa dni obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zaprzyjaźnione panie: Grażynka i Asia zainicjowały pogawędkę o misiach znanych z bajek i filmów. Pięcio- i sześciolatki wykazały się dużą wiedzą w tym zakresie. Potem w skupieniu wysłuchały dwóch utworów: „Kubuś Puchatek” Disneya oraz „Bajki Misia Uszatka” Cz. Janczarskiego. Nauczyły się krótkiego wierszyka o misiu oraz wykonały okolicznościową laurkę. Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.