Międzygrupowe zabawy matematyczne„W królestwie Geometrii”- Gr. I iII

23.11.2016

 

 
Trzy i czterolatki wybrały się w bajkową podróż samolotem do królestwa figur. Królowa Geometria przysłała dla dzieci list z zadaniami i kolorową paczkę. Przedszkolaki projektowały wzory na szalach układając powtarzający się rytm. Odwzorowywały obrazki. Segregowały figury według kolorów. Dzieciom towarzyszyły matematyczne zabawy ruchowe przy muzyce. Wiele radości i emocji wywołała jak zwykle zabawa z chustą animacyjną. Po rozpakowaniu paczki okazało się, że królowa Geometria nagrodziła wszystkich uczestników dyplomem i wesołym odblaskiem. 
2016_11_23_zabawy_42 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.