Udział dzieci z Gr. IV i V w I Edycji konkursu plastycznego „Cztery pory roku - Jesień”

20.10.2016

Pięcio i sześciolatki wykonały z nieużytków przestrzenne prace plastyczne o tematyce jesiennej. Następnie odwiedziły Przedszkole Nr 33 „Jacek i Agatka”, gdzie wzięły udział w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu. Obejrzały teatr interaktywny pt. „Rezerwat śledzi”. przygotowany przez nauczycielki. Poznały historię przyjaciół, którzy podczas wycieczki do lasu zostawili po sobie mnóstwo śmieci. Zwierzętom było przykro, że ludzie nie sprzątają po sobie. Widząc, że źle postąpiły, wycieczkowiczki wróciły na miejsce i z pomocą dzieci uporządkowały las. Po wspólnych zabawach muzyczno-ruchowych pani dyrektor Beata Barciszewska wręczyła uczestnikom konkursu dyplomy i nagrody.
2016_10_20_konkurs_12 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .