Pasowanie na przedszkolaka

20.10.2016

 
 
 
2016_10_20_pasowanie_74 — kopia.jpg
Była to ważna uroczystość dla dzieci, które w tym roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Nowo przyjęte trzy i czterolatki w skupieniu oglądały występy artystyczne kolegów i koleżanek ze starszych grup. Własnym występem sprawiły radość zebranym rodzicom. Podczas ceremonii pasowania pani dyrektor kładąc na ramieniu wielką kredkę kolejno witała dzieci w przedszkolnej rodzinie. Wychowawczynie wręczały pamiątkowy dyplom i upominek. Był to dzień, pełen emocji i miłych wrażeń dla dzieci, rodziców i nauczycielek.

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.