Akademia Zdrowego Przedszkolaka – Gr. I

18.10.2016

 
 
 
Czterolatki przystąpiły do realizacji październikowego modułu o problematyce zmian zachodzących w przyrodzie oraz tego, jak powinniśmy dostosować się do nich, by zachować zdrowie. Dostrzegły zmiany w krajobrazie charakterystyczne dla jesieni. Na spacerach oglądały drzewa i spadające kolorowe liście. Omawiały zjawiska zachodzące w przyrodzie: opady deszczu, chłodny wiatr, mgły. Malowały „Jesienne kolory” techniką mokre w mokrym. Rozwijały myślenie operacyjne ustalając równoliczność zbiorów, przez przeliczanie i łączenie w pary. Z kasztanów i orzechów komponowały szale dla pani jesieni. Porównywały ich długość i wielkość.
2016_10_18_akademia_03 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.