Zajęcia z funkcjonariuszami Straży Miejskiej –Gr. I-V

05.10.2016

 
 
 
2016_10_05_straz_miejska_04 — kopia.jpg
Do przedszkola zawitali: młodszy specjalista Wojciech Nowak, starszy specjalista Krzysztof Gawrych i specjalista Sławomir Brzeziński oraz czteroletni pies Walker rasy owczarek border collie. 

Pan Wojtek przypomniał przedszkolakom podstawowe zasady poruszania się po chodniku oraz przechodzenia na drugą stronę jezdni. Pochwalił dzieci za umiejętność nazywania kolorów na sygnalizatorze świetlnym.. Przedstawił scenkę dramową podczas której dzieci idąc do przedszkola zostają zatrzymane przez nieznajomego, który prosi aby z nim poszły, a on da cukierki albo pieniądze. Przestrzegł, że nie wolno dać się skusić. Trzeba jak najszybciej odejść i powiedzieć rodzicom o takiej sytuacji. Panowie Krzysztof i Sławek przedstawili swojego przyjaciela psa Walkera. Dzieci były zachwycone sztuczkami, jakie potrafił wykonać oraz podziwiały go za poprawne wykonywanie komend. Pan Krzysztof pokazał jakie bezpieczne pozycje należy przyjmować, gdy pies chce nas zaatakować. Chętne przedszkolaki mogły podejść i Walkera pogłaskać. 
 
Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.